Dowóz dzieci do przedszkola i szkoły podstawowej w Wietrzychowicach

Przywóz autobus „JANPOL”

Szkoła podstawowa  

 • 640 – Wietrzychowice -650 Pałuszyce – 655 Nowopole – 7.00 Demblin  – 7.05 Wola R. – 7.07 Wyspa – 7.10 Miechowice W.– 7.15  Wietrzychowice

Szkoła Podstawowa

 • 715–Wietrzychowice –– 7.20 Jadowniki M. – 7.22 Podborze – 7.25 Rzadki Las- 7.35  Miechowice Małe- 7,40 Sikorzyce – 7.45 Bugaj – 7.50 Wietrzychowice

Przedszkole

 • 8.00 Wietrzychowice – 8.05 Demblin – 8.10 Pałuszyce – 8.12 Nowopole –  8.20 Wola Rogowska – 8.25 Demblin– 8.27 Wyspa – 8.30 Miechowice Wielkie – 8.40 Jadowniki Mokre – 8.45 Rzadki Las – 8.50 Miechowice Małe – 8.55 Sikorzyce – 9.00 Wietrzychowice

Odwozy autobus JANPOL

Poniedziałek

 • 1315 kl. IV, V, VI – Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice, + 2a, 2b, 3b po kółkach
 • 1405  SP kl. VII, VIII a, b, przedszkole   –– Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska–– Jadowniki M Podb. Rzadki Las –  Miechowice M. Sikorzyce – Bugaj ––Wietrzychowice,

Wtorek

 • 1405SP VIIIab, IIIa, VII, przedszkole   – Wietrzychowice – Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole– Wola R. – Jadowniki M Podb. Rzadki Las –  Miechowice M. Sikorzyce – Bugaj – Wietrzychowice
 • 1455  po kołach Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice,

Środa

 • 1125kl. I, II a,b, III a,b,. – Wietrzychowice. –– Sikorzyce –Miechowice M. – Jadowniki M.-  Podborze – Rzadki Las – Miechowice Wielkie– Demblin – Pałuszyce – Nowopole– Wola R. –Wietrzychowice,
 • 1225  kl. IV, VI, po kołach I, II a, b, III a, b Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice,
 • 1405 kll. V, VII, IIa K, IV K, VI K przedszkole – Wietrzychowice Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska–– Jadowniki M Podb. Rzadki Las –  Miechowice M. Sikorzyce – Bugaj ––Wietrzychowice,
 • 1455 SP VIII a, b   – Wietrzychowice – Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice,

Czwartek

 • 1225kl. I, II a, b, III a, b,. – Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice,
 • 1315 kl. IV, VIII b , VI – Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice, + 2a, 2b,  po kółkach
 • 1405  SP kl.  V, VII, VIII a,  przedszkole   –– Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska–– Jadowniki M Podb. Rzadki Las –  Miechowice M. Sikorzyce – Bugaj ––Wietrzychowice, + VI, VIII b po kółkach

Piątek

 • 1125kl. I, II a, b, III a, b,. – Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice,
 • 1225 kl. IV, V,  – Wietrzychowice. –– Sikorzyce – Bugaj – Miechowice M. – Jadowniki M.-  Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska -Wietrzychowice, + 2a, 2b, 3b po kółkach
 • 1405  SP kl. VII, VIII a, b, VI, po kółkach IV,V, przedszkole   –– Miechowice Wielkie – Demblin – Pałuszyce – Nowopole – Wola Rogowska–– Jadowniki M Podb. Rzadki Las –  Miechowice M. Sikorzyce – Bugaj ––Wietrzychowice,
Skip to content