Dzień Babci i Dziadka

Dzień 23 stycznia był dniem wyjątkowym, odświętnym, nietypowym, gdyż obchodziliśmy „Święto Babci i Dziadka”. Licznie zgromadzeni w sali Gminnego Centrum Kultury babcie i dziadkowie podziwiali swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych pod czujnym okiem wychowawczyń programach artystycznych. Najstarsza grupa „Mądre sowy” zaprezentowała „Jasełka bożonarodzeniowe”. Młodsze dzieci z grup „Pszczółki” i „Promyczki” przedstawiły wiersze, piosenki, tańce. Na zakończenie swoich występów złożyły życzenia i odśpiewały „sto lat”. Następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe, uśmiechnięte twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne, potrzebne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Skip to content