Europejski Dzień Seniora

Europejski Dzień Seniora

„Dzisiaj Wasze święto Seniorzy kochani My z przedszkolakami życzenia składamy. Niech Wam sprzyja szczęście, Niech Wam zdrowie służy i cieszcie się zdrowiem 100 lat, albo dłużej”. Z takimi życzeniami przedszkolaki z grupy Misie udali się do Klubu Seniora w Jadownikach Mokrych. Wcześniej wraz z wychowawczynią przygotowały piękna laurkę oraz drobne witaminowe upominki. Oprócz życzeń przedszkolaki zaśpiewały Seniorom 100 lat. Dzięki takim działaniom uczono dzieci szacunku, miłości do osób starszych oraz wzmacniano więzi emocjonalne z babcia i dziadkiem. Przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Wspólnie z seniorami bawili się do śpiewanych przez siebie piosenek. Atmosfera była bardzo miła i przyjemna. Na zakończenie dzieci otrzymały prezent od Seniorów za co serdecznie dziękujemy.

Skip to content