Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Najstarsza grupa „Mądre Sowy” recytowała wiersze, śpiewała piosenki patriotyczne. Swój krótki występ zaprezentowały również dzieci z pozostałych grup: Pszczółki , Promyczki, Misie z Jadownik Mokrych. Zasłużyli na brawa i gratulacje od publiczności i zaproszonych gości wśród których znalazł się Wójt Gminy Wietrzychowice pan Tomasz Banek, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wietrzychowicach pani Jadwiga Łucarz, członkowie Klubu Seniora z Miechowic Wielkich i Jadownik Mokrych. Wspólnie odśpiewano Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Była to lekcja patriotyzmu i historii. Uczestnicząc w niej dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.

Skip to content