Pasowanie na przedszkolaka w Jadownikach Mokrych.

Pasowanie na przedszkolaka w Jadownikach Mokrych.

We wtorek 25.10. W oddziale przedszkolnym odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Sześć nowych dzieci, w tym cztery dziewczynki i dwóch chłopców zostało uroczyście przyjętych do grona społeczności przedszkolnej. Aby to się stało przedszkolaki musiały pochwalić się tym, czego nauczyły się w ostatnich dwóch miesiącach. Były wiersze, piosenki, tańce do piosenek oraz specjalne zadania do wykonania. Na uroczystość pasowania przybyli rodzice, wójt gminy pan T. Banek oraz pani dyrektor przedszkola Monika Bochenek Król, która po wykonaniu wszystkich zadań przez dzieci uroczyście pasowała je na przedszkolaków. Były dyplomy, prezenty, a na zakończenie dzieci wraz z zaproszonymi gośćmi i rodzicami bawiły się w kole do znanych piosenek.

Skip to content