Pasowanie na przedszkolaka w Wietrzychowicach.

Pasowanie na przedszkolaka w Wietrzychowicach.


Dzień 26 października jest wyjątkowym i bardzo uroczystym dniem dla dzieci przedszkolnych. Tego dnia będzie się pasować na przedszkolaka. 17 dzieci z grupy „Pszczółek”, dwoje dzieci z grupy „Promyczków” i jedna dziewczynka z grupy „Mądrych Sów” dzieci uzyskanych do grona przedszkolaków. Na uroczystość pasowania przybyli zaproszeni goście; wójt gminy Pan Tomasz Banek, dyrektor ZSP w Wietrzychowicach Pani Jadwiga Łucarz, oraz rodzice. Dzieci zaprezentowały się umiejętności. Były wiersze, piosenki i tańce. Po krótkim dyrektorze Pani dyrektor przedszkola Monika Bochenek- Król dokonała aktu pasowania, czarodziejskim ołówkiem.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, oraz upominki przez rodziców.

Skip to content