Podziękowanie dla przedszkola

Podziękowanie dla Przedszkola Publicznego za zbiórkę karmy dla Tarnowskiego Azylu dla zwierząt. W Przedszkolu Publicznym w Wietrzychowicach oraz Oddziale Przedszkola  w  Jadownikach  Mokrych przeprowadzono zbiórkę darów na rzecz bezdomnych zwierząt. Obydwie placówki otrzymały podziękowania za okazane Azylowi wsparcie.

1. Na podłodze stoją ustawione opakowania suchej karmy dla psów i kotów. Przed nimi widoczna jest plansza przedstawiająca dwa psy w boksie schroniska oraz napisaną drukowanymi literami prośbę do rodziców. Treść prośby:
,, Pomagamy. Przedszkolaki prowadzą zbiórkę dla podopiecznych tarnowskiego Azylu dla zwierząt. Zbieramy: karmę suchą i puszkowaną, stare zabawki, stare koce i inne akcesoria dla zwierząt. Dziękujemy.’’
2. Podziękowanie za zbiórkę karmy - biała kartka wyeksponowana na żółtym tle.       U góry na środku znajduje się logo: napis Azyl i serce w kolorze czerwonym, w nim sylwetki kota i psa. Pod spodem czerwonym kolorem wypisane jest słowo: Podziękowanie. Pozostała treść ( w kolorze czarnym ) brzmi:
,,Dla Publicznego Przedszkola w Wietrzychowicach Przyjaciół Azylu dla psów i kotów w Tarnowie. Za gorące serca i wrażliwe na pomoc dla Braci Mniejszych umysły, albowiem prawdziwą miarą człowieka jest to, jak traktuje się kogoś, kto nie może mu się w żaden sposób odwdzięczyć. A wy ponad tą miarę wyrastacie. Z życzeniami sukcesów! Kierownik schroniska - podpis’’.
Skip to content