Pokaz mody ekologicznej

W piątek 10 maja w grupie Pszczółek odbył się niezwykły Pokaz Mody Ekologicznej, który cieszył oczy wszystkich obecnych w sali. Był on zwieńczeniem działań projektu edukacyjnego „Dzieci kontra śmieci”, realizowanego w grupie maluchów w tym tygodniu. Pokaz poprzedził quiz o tematyce ekologicznej, podczas którego dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością wiedzy na temat ochrony środowiska i dbania o naszą planetę Ziemię. Wszystkie zaprezentowane podczas pokazu kreacje, zarówno pań jak i dzieci, wykonane zostały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu, m.in. kartonów, worków, folii, gazet, plastikowych butelek, zakrętek. Dzieci doskonale sprawdziły się w roli modelek i modeli. Z dumą i radością, ale również dziecięcą gracją prezentowały swoje wyjątkowe, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju stroje na ” czerwonym dywanie”. Na zakończenie pokazu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy I upominki z rąk obecnej z nami pani dyrektor ZSP Jadwgi Łucarz. Składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali przepiękne kreacje. Jestem pełna podziwu dla pomysłowości, kreatywności, zaangażowania. a także zainteresowania naszymi działaniami. Bardzo dziękuję za liczny udział w zajęciach otwartych i poświęcony czas.

Skip to content