Promyczki obchodzą Dzień Sportu.

14 marca wszystkie dzieci z grupy Promyczków obecne w tym dniu w przedszkolu uczestniczyły w różnych konkurencjach sprawdzając swoje umiejętności .
Celem zajęć było promowanie zdrowego trybu życia, sportu oraz współdziałania w zespole.

Po krótkiej pogadance na temat różnych dyscyplin sportowych , indywidualnych rozmów związanych z treningami sportowymi niektórych chłopców , nadszedł czas na wykonania ćwiczeń sportowych. Przedszkolaki chętnie rywalizowały ze sobą m.in. w przechodzeniu pod płotkami ,biegach ,skakaniu na jednej nodze, rzucaniu woreczkami do celu i wielu innych.

Cała grupa z radością i dużym zaangażowaniem pokonywała sportowe wyzwania. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili – każdy był zwycięzcą.