Pszczółki obchodzą Święto Pluszowego Misia.

25 listopada każde dziecko z grupy Pszczółek zabrało do przedszkola swojego misia lub pluszową zabawkę, aby uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten był dla wszystkich dzieciaków bardzo radosny. Przedszkolaki poznały historię powstania tego święta , tańczyły i bawiły się przy dźwiękach muzyki razem ze swoimi misiami . W tym dniu ,,na uszko,, powiedziały swoim misiom jak bardzo je kochają i mocno je przytulały. Dzieci miały możliwość nie tylko okazywania pozytywnych uczuć – emocji, ale też zaprezentowania swojego misia całej grupie , dzielenia się pluszakami z innymi dziećmi. Dzisiejsze święto było okazją do samodzielnego wykonania przez każde dziecko misia z kolorowych kółek.